Bank Millennium kredyt hipoteczny 2023

Bank Millennium kredyt hipoteczny - ZIS Kredyty Warszawa

Kredyt hipoteczny w Banku Millennium to kredyt na cele mieszkaniowe. Za środki z kredytu można kupić mieszkanie lub dom, wyremontować lub zmodernizować nieruchomość, refinansować kredyt mieszkaniowy w innym banku.

Bank Millennium kredyt hipoteczny warunki 2023

– finansowanie do 90% wartości nieruchomości;
0% prowizji za udzielenie kredytu i wcześniejszą spłatę (RRSO 10,79%);
– wakacje kredytowe raz w roku;
– przeznaczenie: zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym/wtórnym, budowa lub rozbudowa domu, remont lub modernizacja, refinansowanie kredytu mieszkaniowego.

ZAPYTAJ EKSPERTA O KREDYT

Kalkulator kredytu hipotecznego Banku Millennium

W kalkulatorze kredytu hipotecznego Banku Millennium znajdziemy dodatkowe informacje, mówiące o tym, że maksymalna wartość kredytowanej nieruchomości to 5 000 000 zł. Wysokość kredytu, jaki można uzyskać to od 20 000 zł do 4 500 000 zł. Okres spłaty: od 6 lat do 35 lat. W przypadku chęci zakupu nieruchomości o wartości 440 000 zł i z wkładem własnym w wysokości 140 000 zł z kalkulatora kredytu hipotecznego Banku millennium dowiemy się, że przy umowie na 25 lat nie zapłacimy prowizji, a dla RRSO 9,51%, zapłacimy miesięcznie 1185 zł raty równej.

Powyższa prezentacja nie stanowi oferty portalu i ma charakter wyłącznie informacyjny. Więcej informacji na temat kredytu mieszkaniowego w Banku Millennium uzyskać można w aktualnym rankingu kredytów mieszkaniowych na stronie ranking.co.pl.

Kredyt mieszkaniowy nr 1SPRAWDŹ
+