ING Bank kredyt hipoteczny 2023

ING Bank kredyt hipoteczny - ZIS Kredyty Warszawa

ING Bank Śląski oferuje kredyt hipoteczny w czterech wariantach w zależności od możliwości i preferencji klienta.

ING Bank kredyt hipoteczny warunki 2023

– okres kredytowania do 35 lat;
– finansowanie do 80% wartości nieruchomości;
– spłata w ratach równych lub malejących;
– kilka wariantów kredytu do wyboru (z oprocentowaniem stałym lub zmiennym): łatwy start, Lekka rata, EKO kredyt hipoteczny, oferta standardowa;
0 zł prowizji za udzielenie kredytu w ofercie „Najlepiej na swoim” (RRSO 9,47%);
– brak prowizji za wcześniejszą spłatę lub nadpłatę kredytu.

W zależności od wyboru wariantu, dostępne są warunki różniące się marżą, oprocentowaniem i opcjonalnie spełnieniem dodatkowych warunków jak np. regularne wpływy na konto osobiste lub płatności kartą. Wszelkich informacji na temat aktualnych możliwości finansowania nieruchomości udziela bezpłatnie doradca bankowy ING lub ekspert finansowy.

ZAPYTAJ EKSPERTA O KREDYT

Kalkulator kredytu hipotecznego ING Banku Śląskiego

W kalkulatorze kredytu hipotecznego ING Banku znajdziemy dodatkowe informacje, mówiące o tym, że maksymalna wartość kredytowanej nieruchomości to 2 000 000 zł. Wysokość kredytu, jaki można uzyskać to 80% wartości nieruchomości. Okres spłaty: od 1 roku do 30 lat. W przypadku chęci zakupu nieruchomości o wartości 440 000 zł i z wkładem własnym w wysokości 140 000 zł z kalkulatora kredytu hipotecznego ING Banku dowiemy się, że przy umowie na 25 lat nie zapłacimy prowizji (oferta Najlepiej na swoim – Łatwy start), a dla RRSO 9,47%, zapłacimy miesięcznie 2509 zł raty równej.

Powyższa prezentacja nie stanowi oferty portalu i ma charakter wyłącznie informacyjny. Więcej informacji na temat kredytu mieszkaniowego w ING Banku Śląskim uzyskać można w aktualnym rankingu kredytów mieszkaniowych na stronie ranking.co.pl.

Kredyt mieszkaniowy nr 1SPRAWDŹ
+